KONST / Litografier / Färglitografi 16926155
nr 1692 6155
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 124/250, brudpar. Färglitografi, bildmått: 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:26:58
5/4 20:14:30
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg